Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

13 październik 2019

1.Kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się od 22-24 listopada 2019. Rozpoczęcie kursu w kościele 22 listopada o godz.18:00. W kursie mogą uczestniczyć również osoby spoza naszej parafii i nie trzeba zgody z własnych parafii, aby odbyć kurs przedmałżeński. Proszę zapisywać się w kancelarii lub w zakrystii.

2.Dzisiaj na Mszę św. o godz.11:30 poświęcenie różańców dzieci komunijnych, a po Mszy św. spotkanie organizacyjne z rodzicami i dziećmi.

3.DNI PAPIESKIE W CHEŁMIE 13-21 X 2019 r pod hasłem„WSTAŃCIE, CHODŹMY !” Przez cały pontyfikat papież „budził” nas wszystkich z duchowego uśpienia, samozadowolenia do energicznego dawania świadectwa wierności Bogu, krzyżowi i Ewangelii. Te wielkie wydarzenia spowodowały, że obecny Dzień Papieski posiada wyjątkowy charakter. Podobnie jest w Chełmie z racji bogatego programu obchodów. Duszpasterstwo Młodzieży oraz poszczególne parafie Chełma przygotowały następujący program z którym można zapoznać się w gablocie.

Dzisiaj po Mszy św. ofiary do puszki przeznaczone są na „ Fundusz Papieski” – Dzieło Nowego Tysiąclecia”Wszystkim ofiarodawcom serdeczne dziękujemy.Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 17:15 Różaniec Fatimski z rozważaniami św. Jana Pawła II – serdecznie zapraszamy.

4.Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Trubakowskiej domy prywatne. Msza św. w ich intencji będzie sprawowana 14 listopada o godz.18:00. W przyszłą sobotę bardzo proszę o posprzątanie kościoła parafian z ul. Młynarskiej i Trubakowskiej 53,55 w sobotę na godz.8:00.

5. Nabożeństwa październikowe o godz.17:30 w dni powszednie i w niedzielę. Serdecznie zapraszamy.

6. Wszystkim parafianom oraz gościom i sympatykom naszej parafii, dziękujemy za wspólną modlitwę i ofiary i życzymy miłej niedzieli, a Pan Bóg niechaj Wam błogosławi.